BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laiškas nr. 8+n, arba Apie šypsenas ir gyvenimo pamokas

2015-01-25

Dear -,

Tiek daug turiu neišsiųstų laiškų.. Bet rodyti dabar juos - jau beprasmiška. Telieka jausenos, kuria kažkada virė visas visutėlis tavo gyvenimas, įamžinimas elektroniniam ar popieriniame lape. Užverstame lape.

Taip gera retkarčiais uždaryti duris tiems, su kuriais ketinai užsirakinti visam gyvenimui. Kaip viskas staiga palengvėja, kai išnyksta nerimo priepuoliai, kai nebedreba rankos, kai nebejauti melo, tarytum švitriniu popierium aižančio ausyse. Tiesa, tuščia. Bet lengva. Ir viskas tik šviesiau.

Vienas labai protingas žmogus prieš keletą mėnesių man (o gal ir ne visai man, bet apie mane) pasakė: “O, žiūrėk! Ji šypsosi!”. Visą gyvenimą buvau kvatojantis vijurkas, plačiausia šypsena jungė vieną ausį su kita ir še tau, kad nori.! Žmonės pradėjo stebėtis, kai šypsausi… Tokiom akimirkom, supranti, kad su savo gyvenimu kažką darai negerai. Juk tebejauti gyvenimo skonį, tik..kas trukdo juo mėgautis?

Didžiausia kliūtis, vis tik, dažniausiai esame mes patys ir..šitą kliūtį įveikti sunkiausia. Bet žinot, pabandykit būdami pačios blogiausios nuotaikos išsėdėti plačiai išsišiepę tris minutes. Nors ir per sukąstus dantis. Garantuoju, kad ne tik nuotaika pasitaisys, bet ir kvatotis pradėsit šiaip sau. Iš nieko. Ir gyvenime daugiau spalvų atsiras. :)

O kai pradedi ir vėl šypsotis sau - matai, kad ir visa kita Tau šypsosi. Pavasariai prasideda vasarį, draugai nėra tik draugai - jie gražiausi žmonės, kurie įskrieja į Tavo gyvenimą ir neleidžia tai šypsenai blėsti.

Būkim ir mes tokie. Kas kad šlapia ir purvina ir sausis visai nepanašus į žiemą.

O kol kas - šypt.

Jūsų,
J.

Patiko (0)

Rodyk draugams
Atgalinė nuoroda | Komentarų RSS

Rašyk komentarą:

Vardas (būtinas)

El. paštas (būtinas)

WWW

Komentaras: